Menu Zamknij

3 Opcje Zarabiania w FAST TRACK

Platforma FAST TRACK to dwa takie główne aspekty, czyli wiedza (edukacja) wokół rynku kryptowalut, którą można przełożyć na praktykę i dzięki niej zarabiać np. handlując kryptowalutami na giełdach (o czym wspominałem w poprzednim artykule pt. FAST TRACK – Szybki Sposób Na To Aby Zacząć Czerpać Zyski z Rynku Kryptowalut)… jak również jest to aspekt zarobkowy na samej platformie FAST TRACK, dzięki rozwiązaniom, które nam firma oferuje.

Więc Jakie Są Te 3 Opcje Zarabiania w FAST TRACK?

Jest tutaj połączenie różnych rozwiązań, dla różnych ludzi. Przede wszystkim jest tutaj opcja dla osób, które cenią sobie swój czas lub po prostu nie maja go zbyt wiele na działania… i te osoby mogą zarabiać całkowicie pasywnie (oczywiście wiąże się to z wydaniem stosownej kwoty na proponowane rozwiązanie, aby móc zarabiać).
Jest również opcja dla ludzi aktywnych, którzy lubią budować swoje biznesy, którzy w marketingu sieciowym czują się „jak ryba w wodzie” i budowa swojego zespołu nie jest dla nich żadnym problemem.
Jest także opcja dla tych, którzy mają odrobinę wiedzy na temat tradingu na giełdach kryptowalut i którzy chcą częściowo zautomatyzować swoje działania…

Czyli 3 opcje zarabiania w Fast Track (a jak piszę te słowa, to firma właśnie pracuje nad kolejnymi rozwiązaniami zarobkowymi):

  • PASYWNE PRZYCHODY – w zasadzie w Fast Track możesz zacząć zarabiać od jutra bez żadnej wiedzy na temat kryptowalut i całego rynku, ponieważ firma daje również taką możliwość.
    Użytkownicy, którzy zakupią pakiety edukacyjne do poziomu BUSINESS – automatycznie zaczynają zarabiać pasywnie (do 0.6% przychodu dziennie od kwoty wydanej na ten pakiet o wartości 100 IED, czyli $100) + można tutaj zawierać z firmą kontrakty pasywne  od kwoty 50 IED ($50), które również dają nam do 0.6% przychodu przez 180 dni.
    Przy zakupie droższych pakietów edukacyjnych, wchodzi się na poziom, gdzie można zarabiać pasywnie do 0.8% lub nawet 1% dziennie przychodu na podobnych zasadach.
  • PLAN MARKETINGOWY – budując swój zespół (pozyskując klientów dla firmy) w FAST TRACK, możesz być wynagradzany/a aż do 10-tego poziomu. Czyli zarabiasz prowizje z zakupów osób w swoim zespole za każdym razem, jak ktoś dokona zakupu i nie ważne, czy jest to Twój bezpośredni polecony, czy jest to osoba polecona przez kogoś innego w Twoim zespole np. z 5-tego poziomu. Można tutaj zarabiać do 12% prowizji z pierwszego poziomu…
  • Narzędzie giełdowe FT-Bot. To narzędzie jest „przedłużeniem rąk” tradera. Umożliwia częściowe zautomatyzowanie handlu na giełdach kryptowalut (obecnie na giełdzie BINANCE – wkrótce również na innych) i co jest tutaj istotne – używając tego narzędzia, nie powierzasz swoich pieniędzy ani firmie, ani nikomu innemu. Po prostu handlujesz kryptowalutami na swoim koncie giełdowym, do którego firma nie ma dostępu tak więc Twoje środki są o tyle „bezpieczne”, że ograniczasz liczbę „pośredników” do minimum.

Dużo by pisać o tych rozwiązaniach, ale zapewne najłatwiej będzie Ci to wszystko zrozumieć jak posłuchasz i zobaczysz prezentację, także odsyłam Cię teraz to poniższego nagrania:

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *