Menu Zamknij

82 Osoby w Zespole IE8 Team w FAST TRACK Po Pierwszych Miesiącach…

Niektórzy z nas zaczynali współpracę w ramach platformy FAST TRACK na samym początku, czyli końcem lutego 2019 (w fazie Prelunch), kiedy jeszcze „nic nie było”, a nawet wcześniej… – bo zaczynaliśmy współpracę z firmą, jak startowała ze swoją kopalnią kryptowalut w 2018 roku… kiedy jeszcze nie było mowy o kolejnym rozwiązaniu kryjącym się pod nazwą FAST TRACK.

Dzisiaj nasz zespół IE8 TEAM liczy 82 osoby. Część z tych osób również wystartowała na samym początku w fazie Prelunch tego projektu, czyli tak naprawdę są to najodważniejsze osoby, ponieważ „prelunch” jest takim etapem, gdzie tak naprawdę po części można powiedzieć, że „kupujemy kota w worku”, bo nigdy na 100% nie wiadomo, czy obietnice składane przez firmę, zostaną spełnione – czy firma rzeczywiście uruchomi takie możliwości, o których wspominała w czasie przed oficjalnym startem projektu itd.

Jeżeli chodzi o projekt FAST TRACK, firma miała tutaj trochę poślizg w czasie, jeśli chodzi o niektóre aspekty informatyczne/techniczne, co obecnie jest już „normą” w wszelkich projektach internetowych, ponieważ przeważnie przy starcie pojawiają się różnego rodzaju problemy techniczne, których programiści nie spodziewali się doświadczyć… aczkolwiek w tym momencie – z tygodnia na tydzień widać coraz mocniej efekty pracy założycieli, programistów, osób bezpośrednio współpracujących z firmą (poza „sceną”) na różnych poziomach – np. co chwilę pojawiają się nowe funkcjonalności/rozwiązania na platformie FAST TRACK, dodawane są kolejne „moduły” produktów, w tym miesiącu organizowane jest wydarzenie firmowe w Łodzi itd.

Cały projekt powoli nabiera tempa, coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać duży potencjał w rozwiązaniach oferowanych przez FAST TRACK…
Co jest tutaj istotne – produkty FAST TRACK są obecnie w języku angielskim oraz w języku polskim, także jeśli nie znasz języka angielskiego, to nie ma tutaj problemu, bo możesz bez kłopotu korzystać z rozwiązań firmy… natomiast jeśli znasz język angielski i np. chcesz budować swój biznes w oparciu o FAST TRACK nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych, to dzięki temu, że produkty są również w języku angielskim i platforma w języku angielskim – masz dostęp do wielu rynków/krajów, w których głównym językiem jest właśnie angielski.

—> Przeczytaj Również Artykuł: „IE8 Team w FAST TRACK – Czy Warto z Nami Współpracować?

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *