Menu Zamknij

Facebook Startuje z Własną Kryptowalutą. Czy Teraz Zainteresujesz Się Kryptowalutami…?

Czy warto zainteresować się w końcu kryptowalutami?

…większość ludzi na świecie nadal nie ma zielonego pojęcia, czym jest technologia blockchain, co to są kryptowaluty itd. Zaledwie KILKA PROCENT ludzi ma świadomość w tym zakresie, natomiast ta technologia i ta forma pieniądza, wchodzi na rynki światowe z coraz większym impetem.

ILUZJA KONTRA PRAWDA

Rok 2017, to czas sporych wzrostów wartości kryptowalut na giełdach – to czas, kiedy wiele osób, zarobiło sporo pieniędzy na swoich wcześniejszych inwestycjach w kryptowaluty.

Rok 2018 (i w sumie też częściowo 2017), to czas obłudy, iluzji, walki z kryptowalutami (zwłaszcza w Polsce) jako ze złem wcielonym, czas spadków na giełdach… czas MASOWEGO OGŁUPIANIA społeczeństwa przez „grube ryby”…

Na przykład: tzw. instytucje rządowe wykańczają giełdy kryptowalut zarejestrowane w Polsce, robiąc z założycieli oszustów.

Najlepszym przykładem jest tutaj giełda BitBay, gdzie założyciel z sporą wiedzą na temat technologii blockchain oraz kryptowalut, sam chodził do polityków, do instytucji…, aby edukować tamtych ludzi w tych tematach, aby ten rynek został przez nich w Polsce w konkretny sposób uregulowany, żeby każda tego typu firma wiedziała „czarno na białym”, jak prowadzić swoją działalność zgodnie z prawem. Człowiek ten opłacał różnych prawników zorientowanych w temacie, aby mieć wszelkie wymagane zezwolenia itd., aby prowadzić swoją giełdę w Polsce w 100 % w zgodzie z prawem.

…i raz był zapraszany przez postacie rządowe na spotkania prowadzone w tych tematach jako ekspert – innym razem „instytucje rządowe” robiły z jego giełdy twór działający bezprawnie w Polsce – czyli jednocześnie robili z niego oszusta.

Tak więc nie widząc szansy dogadania się z tym całym cholernie uciążliwym, opresyjnym „aparatem rządowym” – przeniósł swoją giełdę/firmę zagranicę (na Maltę).

NBP i KNF…

W 2018 roku Narodowy Bank Polski wraz z instytucją KNF tworzą kampanię anty kryptowalutową (oficjalnie była to kampania niby uświadamiająca społeczeństwo w kwestii kryptowalut, a tak naprawdę tamta kampania OGŁUPIAŁA społeczeństwo – pokazywała kryptowaluty jako „zło wcielone”, nie pokazując np. tego, jakim bezwartościowym gównem są waluty FIAT…), na którą wydają ok. 100 000 zł z kieszeni podatników.

Banki…

Niektóre banki (np. BZWBK) w 2018 roku zaczęły wypowiadać umowy klientom, którzy z własnego konta bankowego dokonywali przelewów (WŁASNYCH PIENIĘDZY) na giełdy kryptowalut.

Bank JP Morgan w 2018 roku…

Dyrektor tamtego banku z USA, w jednym z wywiadów mówi publicznie, że kryptowaluta Bitcoin to oszustwo, po czym chwilę później rynek mocno reaguje i wartość tej kryptowaluty leci na giełdach dość mocno w dół… a co robi bank JP Morgan w tej sytuacji? – kupuje kryptowalutę Bitcoin za ok. 50 milionów dolarów!

Facebook…

W 2018 roku Facebook zaczął banować płatne kampanie reklamowe reklamodawców, którzy promowali rozwiązania powiązane z kryptowalutami… a jednocześnie ludzie stojący za Facebookiem, po cichu budowali całą infrastrukturę pod kątem własnej kryptowaluty, co oficjalnie pokazali w ostatnim czasie światu. Niedługo Facebook startuje ze swoją kryptowalutą LIBRA i z systemem płatności na urządzenia mobilne.

MANIPULACJA „systemu” i tzw. „grubych ryb” społeczeństwem na ogromną skalę, straszenie ludzi… – po co to wszystko?
Prawdopodobnie po to, aby „jedyni właściwi” ludzie mieli czas na stworzenie różnego rodzaju rozwiązań opartych o technologię blockchain i kryptowaluty… aby ci „właściwi” tego świata zgarnęli największe pieniądze, a „Kowalski” jak był głupi, przestraszony i biedny – tak nadal ma być głupi, przestraszony i biedny (bo wtedy jest posłusznym niewolnikiem „systemu” stworzonego przez przestępców).

Dlatego warto edukować się w temacie technologii blockchain oraz kryptowalut – warto wykorzystać maksymalnie potencjał, który w tych rozwiązaniach tkwi, ponieważ jeśli nie zrobisz tego w najbliższym czasie, to jak zwykle wszystkie części tortu, zostaną zgarnięte przez „grube ryby”, a Ty dostaniesz jedynie talerz do umycia…

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *