Menu Zamknij

IE8 Team w FAST TRACK – Czy Warto z Nami Współpracować?

Dzisiaj kilka słów na temat naszego zespołu IE8 Team

Jak przyglądniesz się na to, co się dzieje np. w grupach ogłoszeniowych na Facebooku oraz w innych miejscach w Internecie, to wygląda to tak, że większość ludzi szuka „szybkiej kasy”, naiwnych ludzi itd. Nas (jako zespołu) coś takiego nie interesuje, dlatego też tworzymy różne rozwiązania, aby członkowie zespołu mieli wiedzę i narzędzia, do skutecznego działania.

Podstawą jest to, aby „każdy” dobrze poznał projekt FAST TRACK, aby przetestował rozwiązania firmy, zanim zacznie promować projekt, rozwiązania firmy itd.
…w Internecie większość ludzi promuje coś, czego sami nie znają, nie rozumieją…, co jest ogromnym błędem, ponieważ wciągają w ten sposób innych ludzi w problemowe sytuacje, tworząc jednocześnie sobie niepotrzebne problemy.

Dlaczego Współpraca Akurat z IE8 Team?

Każdy nowy członek naszego zespołu, otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie:
– po pierwsze, ma dostęp do materiałów, które pomagają lepiej zrozumieć FAST TRACK oraz to, jak działać w oparciu o FAST TRACK
– po drugie, otrzymuje narzędzia do promocji tej platformy i jej rozwiązań
– po trzecie, w każdej chwili ma możliwość zadawania pytań o wszelkie kwestie związane z FAST TRACK

Poza tym w zespole stawiamy przede wszystkim na wsparcie osób aktywnych, które chcą działać i działają, które budują swoje źródło dochodu w oparciu o FAST TRACK, które budują swoje zespoły.

Dlaczego akurat w zespole stawiamy głównie na takie osoby? – ponieważ w każdym biznesie Internetowym (i nie tylko) WIĘKSZOŚĆ ludzi to lenie. Większość ludzi z reguły nic nie robi, większość oczekuje dużych zysków bez pracy, bez własnej „inwestycji” itd. i taka współpraca po prostu nie ma większego sensu. Dlatego największe wsparcie mają osoby, które wnoszą coś sensownego do zespołu, które poważnie podchodzą do tematu – czyli te, które działają aktywnie.

Te osoby oprócz tego wszystkiego, co otrzymują wszyscy członkowie zespołu min. z pakietem edukacyjnym za 5 IED w Fast Track… dodatkowo otrzymują darmową promocję w różnych miejscach w Internecie – takie osoby są dodawane do naszego rotatora, przy pomocy którego promowane są w różnych miejscach w Internecie (na Facebooku, na YouTube…) – nawet ten blog promuje tamte osoby z naszego zespołu… Także jeśli nie jesteś leniem, potrafisz planować sobie swoje dni i działać systematycznie, podchodzisz poważnie d tematów biznesowych, to u nas otrzymasz dodatkowe wsparcie.

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *