Menu Zamknij

Jak Zwiększyć Swoje Zyski w FAST TRACK Zarabiając Całkowicie PASYWNIE?

Mnóstwo osób przyglądając się na projekty biznesowe, zwraca uwagę tylko i wyłącznie na wysokość zysków, „naliczeń”, przychodów (im wyższe tym „lepszy biznes”) , nie zwracając uwagi na całą resztę – np. na to, jacy ludzie „stoją” za danym projektem, czy dany projekt ma jakieś sensowne „zabezpieczenie” np. w postaci dodatkowych źródeł przychodu itd. i to jest bardzo zgubne.

W przypadku projektów oferujących od ok. 2% przychodu dziennie w górę – powinna się w głowie zaświecić duża, czerwona „żarówka” ostrzegająca przed wtopą (zwłaszcza jeśli dany projekt/firma nie ma żadnego innego/zewnętrznego źródła finansowania). Nie twierdzę, że każdy projekt jest zły, nie „wrzucam ich wszystkich do jednego worka”, aczkolwiek warto przyglądnąć się na takie rozwiązania z szerszej perspektywy, sprawdzić je na tyle, na ile jest to możliwe, zanim wyda się na nie swoje pieniądze.

Zapewne zastanawiasz się, jak wygląda kwestia finansowania FAST TRACK (przychodów dziennych)…

Jak być może już wiesz – jeśli chodzi o przychody pasywne w FAST TRACK, to można tutaj zarabiać maksymalnie 1% przychodu dziennie, zawierając kontrakty pasywne z firmą… co daje nam 20% zysku w ciągu 120 dni (4 miesięcy). Ten wynik można zwiększyć, o czym dowiesz się za chwilę w tym artykule…

W każdym razie, skąd się biorą pieniądze na wypłaty dla klientów/użytkowników FAST TRACK?

…niektórzy pewnie z góry zakładają, że z „wpłat” do projektu. Otóż nie. 
Firma od samego początku jasno zaznacza, że jeśli nie będą wstanie zagospodarować wszystkich środków płynących z zawieranych z nią kontraktów przez klientów platformy FAST TRACK, to czasowo zostanie wstrzymana możliwość zawierania „kontraktów pasywnych”, dopóki firma nie znajdzie sensownego zastosowania dla tych środków… 

Czyli tak naprawdę, firma wykorzystuje środki pozyskane w ramach platformy FAST TRACK na „inwestycje” w inne rozwiązania biznesowe generujące zyski i później nasze przychody, wypłaty z FAST TRACK, pochodzą głównie z tamtych zysków.

Firma posiada (i rozwija) różne biznesy stacjonarne i nie tylko stacjonarne w przeróżnych branżach, o których zapewne już wkrótce się dowiesz – myślę, że niedługo założyciele firmy zaczną stopniowo odsłaniać, czym dysponują… i myślę, że będzie to bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla Ciebie.
Mnie osobiście to na tyle mocno przekonuje, że wydałem ponad 40 000 zł na rozwiązania FAST TRACK (większość na „kontrakty pasywne” + oczywiście pakiety edukacyjne, bo również w samej edukacji związanej z kryptowalutami, tradingiem itd., dostrzegam dużą wartość na tej platformie).

…w sumie o jednym z takich źródeł przychodu firmy mogę wspomnieć, bo to nie jest tajemnicą – jest nim internetowy kantor: https://hash-back.net

Wkrótce zapewne dowiesz się o kolejnych rozwiązaniach firmy.

Jak zwiększyć swoje zyski w FAST TRACK?

…czyli jak spowodować, że zarabiając pasywnie w FAST TRACK, zyskasz więcej niż 20% w ciągu 120 dni?

Jak poznasz dobrze biznes FAST TRACK i wiesz, co to jest procent składany, to wykorzystując tutaj ten element, możesz zarobić tak naprawdę więcej.
Oczywiście FAST TRACK nie jest platformą inwestycyjną, nie ma tutaj rekomendacji inwestycyjnych itd., aczkolwiek możesz na platformie wykorzystać zarobione prowizje z całej grupy zakupowej, czy też przychody otrzymane w ramach zawartych kontraktów pasywnych np. na zawarcie nowego kontraktu pasywnego.

Tak więc wykorzystując te środki tak często, jak to możliwe na zawarcie nowych kontraktów pasywnych, ustalając swoją (właściwą dla siebie) „strategię” działania – tak naprawdę po pewnym czasie, można zarobić znacznie więcej niż 20% zysku, zwiększyć swoje przychody dzienne…

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *