Menu Zamknij

Kim Jest Trader z Skutecznością Ok. 70% Który Uczy Klientów FAST TRACK?

W różnych miejscach w Internecie wspominaliśmy wielokrotnie (jako zespół „IE8 Team„), że produkty szkoleniowe w FAST TRACK tworzone są przez tradera z doświadczeniem i przede wszystkim z konkretnymi wynikami, bo osiąga on na rynkach finansowych ok. 70% skuteczności.
…wspominaliśmy, że w ramach platformy FAST TRACK, prowadzi swoje szkolenia w bardzo przystępny, zrozumiały sposób – mówi „ludzkim głosem”, a nie skomplikowanym, technicznym bełkotem, co jest ogromną wartością dla ludzi, którzy chcą się uczyć tradingu od zera.

…ale chyba nigdy nie wspomnieliśmy, kim ten człowiek jest – tzn. jak się nazywa.

Otóż jest to Radosław Rygielski.
To, czy Radek przekazuje wartościowe informacje, czy nie i czy rzeczywiście ma taką skuteczność, jak mówi – można w łatwy sposób zweryfikować np. na podstawie tworzonych przez niego analiz technicznych pod kątem konkretnych par walutowych, które udostępnia przed zaistnieniem danej sytuacji na rynku, a nie po (jak niektórzy „fachowcy”).

W związku z tym, że jego podejście do tematu jest trochę inne niż wielu traderów, że trading jest jego pasją… zaczyna być osobą coraz bardziej rozpoznawalną w Internecie, coraz więcej osób chce z nim współpracować, przeprowadzać wywiady itd. i dzięki temu masz możliwość „poznać” Radka np. dzięki tym wywiadom:

…a co Radek robi dla klientów FAST TRACK?

Przede wszystkim stworzył produkty szkoleniowe „od zera” – czyli dla ludzi, którzy nie ogarniają tego, czym są kryptowaluty, czym jest Bitcoin, czym jest technologia blockchain itd. – wytłumaczone w bardzo przejrzysty sposób. Stworzył kurs tradingu na rynkach finansowych (głównie z nastawieniem na handel kryptowalutami), prowadzi cykliczne webinary szkoleniowe co 2 tygodnie na platformie FAST TRACK, po których można zadawać Radkowi pytania, jeśli się czegoś nie rozumie, co tydzień publikuje zbiór najważniejszych informacji z rynku kryptowalut (podsumowanie tygodnia), tworzy analizy techniczne dla par walutowych… to wszystko jest dostępne po opłaceniu konkretnych pakietów edukacyjnych w FAST TRACK

…co jest tutaj istotne?
W FAST TRACK co prawda dostęp do wiedzy Radka jest płatny (bo trzeba zakupić wybrany pakiet edukacyjny lub pakiety, aby uzyskać dostęp do konkretnych produktów np. do kursu tradingu), ale to rozwiązanie biznesowe jest tak skonstruowane, że w ciągu 120 dni roboczych można odzyskać poniesione koszty jeszcze „z nawiązką” (codziennie w dni robocze po drobnej części)… Czyli płacisz za naukę tradingu itd., zdobywasz wiedzę od praktyka, który żyje z tradingu i uzyskujesz zwrot wydanych pieniędzy (co prawda nie ma tutaj 100% gwarancji, aczkolwiek do tej pory tak jest)…

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *