Menu Zamknij

Masz Darmowe Tokeny Od Giełdy BITSDAQ? Wymień Je 21 Czerwca…

Kilka miesięcy temu pojawiła się na rynku nowa giełda kryptowalut o nazwie BITSDAQ.

Jak się okazało, jest to partner znanej i dużej giełdy BITTREX, której przedstawiciele oficjalnie na swojej stronie internetowej wspominali o tym partnerstwie biznesowym i jest to giełda nastawiona głównie na rynek azjatycki. Przy wsparciu już znanej giełdy Bittrex – istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że ta giełda również odniesie znaczący sukces.

…i co jest ważne dla zwykłego „zjadacza chleba” odnośnie giełdy BITSDAQ?

Tak naprawdę ta giełda można powiedzieć, że nadal jest starcie. Każdy, kto dostrzegł potencjał tej giełdy kilka miesięcy temu, miał możliwość zdobycia za darmo tokenów tej giełdy (za założenie konta na giełdzie, za weryfikację tego konta/swoich danych, za polecenie giełdy…), a jak bardziej spostrzegawczy ludzie wiedzą – na takich darmowych tokenach giełd, które się rozwijają, po pewnym czasie można zarobić całkiem niezłe pieniądze. Dobrym przykładem jest tutaj choćby nawet giełda BINANCE, która rozdawała swoje tokeny jakiś czas temu, a teraz ich moneta „BINANCE Coin” jest warta ponad $36!

W BITSDAQ można było „zbierać” tokeny BXBC. Giełda zadecydowała w pewnym momencie o tym, że stworzą nowy token BQQQ… i teraz sytuacja jest taka, że token BQQQ będzie można sprzedać (zamienić na inne waluty), a BXBC nie. Tak więc trzeba wymienić swoje tokeny BXBC na BQQQ i właśnie dzisiaj 21 czerwca 2019, startuje wymiana tych tokenów.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY…

Jedna kwestia może nie do końca zadowolić posiadaczy BXBC, ponieważ ich wymiana ma być w stosunku 300 : 1, czyli za 300 tokenów BXBC otrzymasz 1 token BQQQ, ale „kto pierwszy”, ten otrzyma więcej…

Prawdopodobnie już o 8 rano polskiego czasu wystartuje wymiana i 10 000 pierwszych osób skorzysta na tej wymianie najmocniej, ponieważ otrzymają podwójną ilość tokenów.
To znaczy, jeśli np. wymienisz taką liczbę tokenów BXBC (w stosunku 300 : 1), że otrzymasz za nie 1000 tokenów BQQQ, to giełda da Ci dodatkowo 2000 tokenów BQQQ, czyli łącznie będziesz mieć 3000 BQQQ.

Kolejnych 10 000 użytkowników otrzyma równowartość  otrzymanych po wymianie tokenów.
Przykład: jeśli po wymianie BXBC, otrzymasz 1000 BQQQ – to giełda da Ci dodatkowo 1000 BQQQ.

Kolejnych 20 000 użytkowników (czyli od 20001-40000), otrzyma dodatkowo połowę kwoty.
Czyli znów – jeśli po wymianie BXBC, otrzymasz np. 1000 BQQQ, to giełda dołoży Ci 500 BQQQ do tej liczby tokenów (czyli będziesz mieć 1500 BQQQ).

Pozostali użytkownicy nie otrzymają już żadnych „gratisów”.

Ważne: tokeny BQQQ (te dodatkowe „gratisy”) zostaną przypisane do kont użytkowników tydzień po dokonanej wymianie.

Giełda zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji oraz karania oszustów.

Źródłem powyższych informacji, jest ta oficjalna strona giełdy:
https://bitsdaq.zendesk.com/hc/en-us/articles/360025123073-BXBC-BQQQ-token-swap-starts-now-the-early-bird-gets-the-worm-

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie tej wymiany tokenów, czy jakiekolwiek inne pytania dotyczące giełdy, to oczywiście trzeba się kontaktować bezpośrednio z obsługą giełdy BITSDAQ pod adresem: support@bitsdaq.com 

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *