Menu Zamknij

Nowa Giełda MastBit – Partner Biznesowy FAST TRACK?

Jak możesz zobaczyć na kilku zdjęciach z wydarzenia firmowego FAST TRACK w Łodzi, które zostały opublikowane w artykule pt. „Teraz do 1.2% Pasywnego Przychodu Dziennie w FAST TRACK” – pojawia się tam na sali prowadzonego wydarzenia w kilku miejscach logo MastBit

Wiadomo jest, że FAST TRACK będzie współpracować z giełdą MastBit, natomiast na razie tajemnicą jest w jakim zakresie, na czym dokładnie ta współpraca będzie polegała – możemy się jedynie domyślać, snuć przypuszczenia, aczkolwiek na razie pozostaje nam czekać na oficjalne informacje w tym temacie ze strony założycieli platformy FAST TRACK.

Z kolei wiadome już jest, że giełda MastBit startuje 17 czerwca. Bezpłatnie można dokonać rejestracji już dzisiaj, ale zakupu/sprzedaży kryptowalut itd. będzie można dokonywać od, czy też po 17 czerwca.

Co wiemy o nowej giełdzie MastBit?

Przede wszystkim, że jest to giełda założona przez kilku Polaków, zarejestrowana w Estonii – czyli w kraju, gdzie jest całkiem przyjazne podejście rządu do kryptowalut oraz do firm rozwijających się w tej branży, na tym rynku. 

MastBit to w zasadzie nie tylko giełda kryptowalut, ale projekt biznesowy, bo firma ma tutaj sporo ciekawych planów i rozwiązań, które chcą wprowadzić w najbliższych latach (częścią z nich już teraz się dzielą publicznie, a resztę zachowują „na później”).

Giełda kryptowalut, to tak naprawdę pierwszy z elementów projektu MastBit – firma tworzy ogromną społeczność, która (jak twierdzą założyciele) będzie miała „nieprzyzwoitą przewagę nad innymi użytkownikami kryptowalut”.

MastBit stawia na łatwość korzystania z ich usług (chodzi tutaj głównie o giełdę) – czyli prosta rejestracja w systemie i łatwa weryfikacja danych w kilku krokach… a także stawia na dobry kontakt z klientem, na właściwą obsługę klienta, co często jest problemem na innych giełdach kryptowalut i z tych błędów MastBit wyciąga wnioski… twierdząc, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Firma stawia również mocno na bezpieczeństwo użytkowników i ich środków – rozbudowane hasła, dwuetapowe logowanie, potwierdzenia logowania na maila, monitoring działalności na koncie, kryptowaluty użytkowników w większości mają być trzymane poza giełdą na portfelu, który nie jest podłączony do sieci

MastBit – Giełda Inna Niż Wszystkie…

W MastBit ma być system wyszukiwania i łączenia zleceń, czyli np. jeśli będziesz chcieć kupić daną kryptowalutę po cenie, jaką sobie ustalisz i w MastBit nie znajdzie się osoba, która akurat po takiej cenie będzie chciała sprzedać tę kryptowalutę, to zostanie przeszukanych kilkadziesiąt innych miejsc, aby dokonać transakcji zgodnie z Twoim zleceniem. Dzięki temu możesz zarobić na transakcji nawet o kilkanaście procent więcej i prowizje pobierane przez giełdę, tracą tutaj znaczenie, bo i tak będziesz „do przodu”…
Transakcje z różnych giełd na jednej giełdzie…

Giełda MastBit prawdopodobnie będzie miała najciekawszy program partnerski z wszystkich znaczących giełd obecnie działających na świecie.
Firma planuje płacić do 35% prowizji od transakcji kupna/sprzedaży w zespole i ma to być rozdzielone w taki sposób na 3 poziomach:
– poziom 1: 20% prowizji
– poziom 2: 10% prowizji
– poziom 3: 5% prowizji

Wypłaty w „Bitomatach”…
Firma wdraża na giełdzie MastBit taką opcję, aby móc wypłacać swoje środki (wymieniać kryptowaluty) z giełdy w całej sieci „bitomatów” na całym świecie (w samej Polsce jest ich już kilkadziesiąt).

MastBit Radar
To usługa, która pomoże Ci zlokalizować miejsce, w którym wymienisz, kupisz lub zapłacisz kryptowalutami.

SmartWatch MastBit
Produkt w formie „zegarka” oprócz funkcjonalności, jakie oferują tego typu urządzenia, będzie również jednocześnie portfelem kryptowalut dla klientów MastBit, z którego będzie można np. dokonać szybkiego przelewu do innych użytkowników tego urządzenia lub dokonać wypłaty w „bitomacie”.

Karty płatnicze MastBit
Firma planuje wprowadzić karty płatnicze, przy użyciu których klienci MastBit, będą mogli płacić w sklepach swoimi kryptowalutami i otrzymywać CashBack (czyli część wydanych pieniędzy na zakupy z powrotem w kryptowalucie).

Nagrody dla klientów…
MastBit planuje wynagradzać nie tylko ludzi, którzy będą budować społeczność (w ramach programu partnerskiego), ale również planuje nagradzać klientów generujących największe obroty na giełdzie (nagrody na razie są tutaj „tajemnicą”).

Własna waluta „MSB”
Szczegóły na razie są tajemnicą – firma ujawnia jedynie, że będzie to waluta oparta na stabilnym, dochodowym biznesie, a dystrybucja monet rozpocznie się od społeczności MastBit (od już istniejących zespołów partnerskich).

To by było na tyle jeśli chodzi o MastBit – mamy na razie trochę ciekawych informacji, trochę „tajemnic”, które zostaną ujawnione w właściwym czasie (zarówno przez MastBit, jak również przez założycieli FAST TRACK, jeśli chodzi o ich współpracę)…

Teraz co możesz zrobić?
—> Zarejestrować się bezpłatnie w MastBit

…i sprawdzić jak wygląda system przed oficjalnym startem, który będzie miał miejsce 17 czerwca 2019.

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *