Menu Zamknij

Nowe ŚWIETNE Opcje Na Platformie FAST TRACK

Ta informacja zapewne ucieszy wielu obecnych użytkowników platformy FAST TRACK, jak również osoby, które przyglądają się temu biznesowi i zastanawiają się nad podjęciem współpracy.

Otóż firma uruchomiła nowy panel partnera (biuro) w FAST TRACK z nowymi opcjami.

Co prawda jeszcze prace programistyczne trwają, ale już jest:

– możliwość kupowania produktów za środki zarobione na platformie – bez ich wypłacania na portfel zewnętrzny (i bez kosztów)!

– możliwość zasilania swojego konta w FAST TRACK i płacenia tymi środkami za cokolwiek w FT (a nie tylko bezpośrednio z portfela zewnętrznego jak było do tej pory)

– możliwość przelania swoich środków w wewnętrznej walucie IED innemu użytkownikowi

– możliwość dokonywania wypłat oddzielnie z konta dot. kontraktów pasywnych lub z konta z prowizjami uzyskanymi z zakupów zespołu, albo też przelania tych środków wewnątrz systemu na konto, z którego można dokonywać zakupów w FAST TRACK

Zdecydowanie pierwsza z tych opcji ucieszy użytkowników najbardziej  (najwięcej osób na to czekało), ponieważ do tej pory chcąc zawrzeć z firmą nowy kontrakt pasywny lub chcąc dokonać zakupu kolejnego pakietu edukacyjnego, trzeba było najpierw wypłacić swoje zarobki na dowolny portfel BTC i następnie dokonać zakupu płacąc z tego zewnętrznego portfela, co wiązało się z kosztem 5% wypłacanej kwoty i później z kosztem przelewu za dokonywany zakup. Także teraz te opłaty/koszty odpadają w takiej sytuacji, co jest ogromnym plusem dla użytkowników, bo o wiele więcej pieniędzy zostaje w ich/naszych „kieszeniach”.

Nie znasz jeszcze projektu FAST TRACK? Zobacz te 2 prezentacje: http://ft.info8.pl/pl/

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *