Menu Zamknij

Pakiety Edukacyjne w FAST TRACK

Zanim przejdziemy do kwestii pakietów edukacyjnych na platformie FAST TRACK, warto wspomnieć tutaj o kwestiach finansowych, a dokładniej o kwestii rozliczeń w FAST TRACK.

Co to jest IED w FAST TRACK?

IED = Independent Enterprise Dollar, czyli waluta rozliczeniowa na platformie FAST TRACK, której wartość jest identyczna jak dolarów amerykańskich.
Tak więc 1 IED = 1 USD.

Natomiast płatności za cokolwiek w FAST TRACK, dokonuje się tylko i wyłącznie przy użyciu kryptowaluty BITCOIN z dowolnego portfela jaki masz, jakiego używasz (czy to np. na giełdzie BitBay, czy też na innej giełdzie, w kantorze internetowym itd.). Tak więc na przykład chcąc kupić wybrane pakiety edukacyjne – widzisz najpierw cenę w IED, ale później przechodząc do strony z podsumowaniem oraz do strony płatności – system przeliczy Ci całą kwotę na kryptowalutę BITCOIN i zobaczysz kwotę do zapłaty właśnie w tej kryptowalucie.

Co w Praktyce Daje Ci Zakup Pakietów Edukacyjnych?

Jak możesz zauważyć na powyższym obrazku – mamy 6 różnych pakietów edukacyjnych w FAST TRACK, które można zakupić.
Zakupów dokonuje się po kolei, co oznacza, że nie można np. od razu kupić pakietu PROFESSIONAL, nie posiadając poprzednich.

=====TESTER====

…i zaczynając od pakietu TESTER za 5 IED – jak sama nazwa wskazuje, możesz „przetestować” system, zobaczyć jak wygląda od środka i przede wszystkim dowiedzieć więcej na temat samej platformy FAST TRACK z wideo wprowadzającego, czyli co otrzymasz na tej platformie, jaki jest jej cel itp. itd.

Ten pakiet otwiera również przed użytkownikiem niewielką część możliwości zarobkowych, bo jego zakup daje już kwalifikację do rekomendowania platformy i zarabiania prowizji TYLKO z jednego poziomu poleceń (czyli od zakupów bezpośrednio poleconych/pozyskanych klientów) w najniższej możliwej na tym poziomie wysokości – czyli 8%.

====STARTER====

Kupując dodatkowo pakiet STARTER za 25 IED – otrzymujesz to, co w ramach pakietu TESTER + dostęp do filmów edukacyjnych, czyli podstawy – wkraczasz tutaj w „świat” technologii blockchain, miningu, ICO, tradingu, kryptowalut… Tematy wytłumaczone i pokazane w bardzo prosty, zrozumiały sposób.

W kwestii zarobkowej następuje tutaj drobna zmiana, że może zarabiać już z 2 poziomów rekomendacji (na 1 poziomie nadal jest 8% prowizji, a na drugim jest 6%).

====BASIC====

Jak kupisz 3 pierwsze pakiety edukacyjne, czyli łącznie z BASIC – otrzymujesz oczywiście wszystko to, co jest w ramach pakietów TESTER i STARTER oraz dodatkowo pojawiają się tutaj aktualności z rynku kryptowalut, które są udostępniane na platformie co tydzień, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na codzienne przyglądanie się rynkowi – otrzymujesz tutaj skondensowaną wiedzę na temat tego, co najważniejszego wydarzyło się na tym rynku w ostatnim tygodniu, co z kolei może być dla Ciebie pomocne przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na rynku kryptowalut.

Pakiet BASIC to już zarobki z 3 poziomów dla Ciebie (oczywiście jeśli rekomendujesz rozwiązania firmy/platformy innym ludziom) i następuje tutaj zmiana na 1 poziomie, bo już nie 8%, a 10% prowizji otrzymujesz z tego poziomu. Natomiast na 2 poziomie jest 6% i na 3 poziomie jest 4%.

====BUSINESS====

Od pakietu BUSINESS za 100 IED zaczynają dziać się ciekawe rzeczy.
Po pierwsze – otrzymujesz prowizje już z 4 poziomów rekomendacji (na 1 jest 10% prowizji, na 2 poziomie jest 6%, na 3 poziomie jest 4%, a na 4 poziomie 2%).
Po drugie – otrzymujesz wszystko z poprzednich pakietów
Po trzecie – zaczynasz zarabiać tutaj pasywnie. Te 100 IED wydane na pakiet, zaczyna dla Ciebie pracować dając Ci dziennie do 0.6% przychodu liczonego od tej kwoty oraz masz tutaj możliwość zawierania z firmą „kontraktów pasywnych”, które również będą generować dla Ciebie takie same przychody przez 180 dni (bez jakiejkolwiek pracy/codziennych działań).
Po czwarte – otrzymujesz dostęp do narzędzia giełdowego FT-Bot do pomnażania swojego kapitału (obecnie na giełdzie BINANCE) dla jednej pary walutowej i dodatkowo otrzymuje się dostęp do analiz technicznych, które w znaczący sposób mogą pomóc nam w decyzjach inwestycyjnych na giełdach kryptowalut.

====PROFESSIONAL====

Pakiet PROFESSIONAL za 250 IED, to już prowizje z 5-ciu poziomów rekomendacji – na 1 poziomie jest najwyższa z możliwych prowizji w wysokości 12%, a kolejne poziomy przedstawiają się następująco:
– 2 poziom – 6%
– 3 poziom – 4%
– 4 poziom – 2%
– 5 poziom – 1%

…tutaj sprawa wygląda tak, że 100 IED wydane na pakiet BUSINESS daje nam do 0.6% przychodu dziennie, 250 IED wydane na pakiet PROFESSIONAL daje nam do 0.8% dziennie przez 150 dni i dodatkowo zawierając z firmą na tym etapie kontrakty pasywne (od kwoty 50 IED do 100 000 IED) – również dają nam one do 0.8% dziennie przez 150 dni.
W tym przypadku także otrzymuje się narzędzie giełdowe FT-Bot na giełdę BINANCE oraz dostęp do cyklicznych webinarów, które odbywają się co 2 tygodnie i na których doświadczony trader wyjaśnia różne istotne zagadnienia związane z handlem na giełdach…

====ULTIMATE====

Ostatni pakiet ULTIMATE za 500 IED, to oczywiście wszystko z poprzednich pakietów + możliwość zarabiania największych pieniędzy (zarówno zarabiając pasywnie, jak również budując swój zespół). Tutaj zarabia się aż z 10 poziomów rekomendacji:

1 poziom – 12 %
2 poziom – 6%
3 poziom – 4%
4 poziom – 2%
5 poziom – 1%
6 – 10-go poziomu – 0.5%

Dodatkowo 500 IED wydane na pakiet, pracuje dla nas, dając nam do 1% dziennie przez 120 dni, natomiast zawierane kontrakty pasywne na tym poziomie – dają nam już nie do 1%, ale dokładnie 1% przychodu dziennie przez 120 dni. Jest tutaj również narzędzie giełdowe FT-Bot, które możesz sobie ustawić na giełdzie BINANCE aż dla 6-ciu wybranych par walutowych.

Trzeba tutaj też wspomnieć, że zarówno na pakiecie PROFESSIONAL jak również na ULTIMATE, otrzymuje się dostęp do szkolenia z tradingu, także jeśli nie masz pojęcia o handlu na giełdach, a chcesz się tego nauczyć, to masz tutaj taką możliwość.

Największą zaletą tych wszystkich produktów edukacyjnych jest to, że tworzy je doświadczony trader, którego skuteczność w tradingu jest na poziomie 70%.
…najlepiej jest uczyć się od praktyków, którzy fizycznie wykorzystują w praktyce to, o czym uczą, a nie od teoretyków, którym wydaje się, że coś działa tak lub inaczej.

Także tak mniej więcej wygląda kwestia z pakietami edukacyjnymi w FAST TRACK.

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

2 komentarze

    • Łukasz IE8 Team

      …a czy nie lepiej nauczyć się czytać ze zrozumieniem lub zapytać, jak się czegoś nie rozumie, zamiast pisać idiotyzmy?
      Jak się ktoś chce uczyć tradeowania w FAST TRACK, to na nic czeka 150 dni… – może zacząć od zaraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *