Menu Zamknij

Planujesz Kupić Lub Sprzedać Kryptowalutę ETHEREUM? Sprawdź To Przed Końcem Lipca…

Wczoraj internetowy kantor wymiany kryptowalut HASH-BACK.NET dodał drugą kryptowalutę do swojej oferty, którą można kupić za złotówki lub wymienić na złotówki  i jest nią kryptowaluta ETHEREUM (ETH).

Co jest istotne? – kantor wraz z wprowadzeniem tej kryptowaluty do swojej oferty, uruchomił promocję, w ramach której do końca lipca 2019 nie pobiera prowizji od zakupu/sprzedaży tej kryptowaluty! …a dokładniej od wymiany z PLN na ETH oraz z ETH na PLN. Tak więc jeśli planujesz zakup/sprzedaż, to korzystaj do końca lipca z tej promocji – zarejestruj się tutaj w Hash-Back.net i kupuj/sprzedawaj ETH do woli…

Program Partnerski Hash-Back.net

Niedawno kantor ten uruchomił również swój program partnerski, także każdy zarejestrowany użytkownik kantoru, ma możliwość zarekomendowania jego usług i zarabiania 20% prowizji (kantor dzieli się częścią swojej prowizji z użytkownikami promującymi jego usługi).

Czy Hash-Back.net działa tylko w Internecie?

Nie. Kantor Hash-Back.net oprócz tego, że działa w Internecie, ma również swój stacjonarny punkt w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 125, także jak ktoś nie lubi dokonywać zakupu/sprzedaży kryptowalut za pośrednictwem Internetu, to można wstąpić do kantoru w Łodzi.

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *