Menu Zamknij

Ponad 38 000 zł Wydane Jednorazowo Na Kontrakt Pasywny w FAST TRACK…

Na rynku jest mnóstwo rozwiązań biznesowych, mnóstwo opcji zarabiania i często trudno jest wybrać – dokonać właściwego wyboru.

Jest też mnóstwo ludzi piszących oraz mówiących o wolności finansowej, o super okazjach biznesowych itd., ale okazuje się – w większości przypadków, piszą takie rzeczy ludzie, którzy mają znikome doświadczenie i którzy na dany biznes (który promują) nie poświęcili prawie żadnych swoich pieniędzy.

Bardziej doświadczeni ludzie, zdają sobie z tego sprawę, że prawdziwe gwarancje „sukcesu” w biznesie nie istnieją, że każdy biznes oprócz możliwości, to również ryzyko – ryzyko utraty pieniędzy… że biznes, to duże „inwestycje” i/lub ciężka praca…

Wydałem w sumie ponad 40 000 zł na projekt FAST TRACK…

Dla mnie jednym z takich czynników zaufania do ludzi promujących biznesy, jest to, ile poświęcili własnych (lub z kredytu itd.) pieniędzy na rozwiązanie, które promują, bo to pokazuje poziom zaufania tej osoby do firmy, do założycieli, do konkretnego projektu – „wiarę” w ten projekt, że będzie on sukcesem, który przyczyni się również do „sukcesu” tej osoby i jej zespołu biznesowego (oczywiście to nie jest jedyny czynnik, bo jest też sporo ludzi, którzy dostrzegają potencjał, rozumieją świetnie dany biznes, „wierzą” w to dane rozwiązanie, ale mają swoją trudną sytuację finansową/życiową i nie są wstanie poświęcić większych środków).

…dlatego też ja osobiście nie chciałem, aby IE8 TEAM (czyli nasz zespół biznesowy) – jak wiele innych, opierał się tylko na „bajkach” o wolności finansowej bez żadnych podstaw do tego, że można ten stan rzeczywiście osiągnąć dzięki FAST TRACK i firmie Independent Enterprise… na „bajkach” o cudownym biznesie, gdzie nikt z zespołu nie poświęci nawet „$1000” na niego, bo taka jest jego „wiara” w ten biznes…

Ja postanowiłem dać swojemu zespołowi prosty dowód na to, że wierzę w ten projekt – nie jak w jakąś religię, tylko dostrzegam w nim duży potencjał, mam zaufanie do założycieli, z którymi współpracuję od samego początku Independent Enterprise itd. Oczywiście nie daję nikomu żadnych gwarancji, czy obietnic sukcesu, bo jak wspomniałem powyżej – KAŻDY BIZNES, to oprócz możliwości – również ryzyko. Ja jestem tego świadomy i z tą świadomością podjąłem konkretną decyzję dot. FAST TRACK.

W tym wideo możesz zobaczyć dowód – jak kupuję kontrakt pasywny za ponad 38 000 zł (oczywiście płacąc kryptowalutą Bitcoin) oraz zobaczyć, ile do tej pory wydałem pieniędzy na rozwiązania projektu FAST TRACK:

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *