Menu Zamknij

Teraz do 1.2% Pasywnego Przychodu Dziennie w FAST TRACK

W sobotę 25 maja 2019 odbyło się pierwsze, stacjonarne wydarzenie FAST TRACK w Łodzi, na którym firma zaprezentowała nowy plan marketingowy (z zmianami i nowościami) oraz po kilku miesiącach od startu projektu, praktycznie po raz pierwszy zostały oficjalnie zaprezentowane niektóre z biznesów stacjonarnych (no może poza kantorem kryptowalut, o którym można było chwilę wcześniej zobaczyć informacje na Facebooku) rozwijanych przez założycieli firmy oraz plany rozwoju innych rozwiązań.

Ciekawe, fajne tutaj jest to, że firma założyciele budują biznesy w różnych branżach – nie skupiają się tylko i wyłącznie na jednej branży, ale podążają w różnych kierunkach, budując w ten sposób w pewnym sensie taki „parasol ochronny” dla projektu FAST TRACK.

Obecnie „wszystko” na rynku zmienia się bardzo dynamicznie i nawet jedna głupia decyzja (ustawa…) polityków potrafi zrujnować biznes, także zdecydowanie dobrym posunięciem jest rozwój w różnych branżach – budowanie „zaplecza” finansowego w różnych kierunkach.

…ale skąd firma będzie miała pieniądze na wypłaty dla użytkowników?

Dołączając do danego projektu biznesowego, często zadajemy sobie takie pytanie, czy firma na pewno będzie miała pieniądze na wypłaty dla użytkowników oraz skąd będą mieć te środki.
Jeśli chodzi o FAST TRACK, to firma zarabia na obrocie kryptowalutami oraz na biznesach stacjonarnych. Środki pozyskiwane w ramach platformy FAST TRACK (z kontraktów pasywnych) inwestowane są również w biznesy stacjonarne, które generują, czy też będą wkrótce generować firmie zyski (mowa oczywiście o tych rozwiązaniach, które są obecnie w planach do budowy…).

Jednym z biznesów stacjonarnych (i nie tylko) rozwijanych przez założycieli FAST TRACK, jest kantor kryptowalut HASH-Back.net – zarówno internetowy, jak również ten otwarty 10 maja 2019 w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, gdzie dodatkowo jest możliwość wynajęcia sobie np. sali szkoleniowej pod szkolenia biznesowe.

W tym roku założyciele skupili się również na temacie konopi włóknistych – ich firma jako druga w Polsce uzyskała licencję na uprawę konopi o niskiej zawartości THC. W tym roku miał już miejsce pierwszy wysiew – zbiory konopi są 3 razy w roku, firma ma zapewniony odbiór konopi na kilka lat do przodu. Myślę, że ten temat jest „strzałem w dziesiątkę” choćby nawet ze względu na rosnącą świadomość ogromnego zastosowania tej rośliny oraz rosnącego zapotrzebowania na nią.

Założyciele przymierzają się również do budowy kompleksu magazynowego dla firm…

Zresztą najlepiej zobacz po prostu nową prezentację projektu FAST TRACK:

==> Rejestracja w FAST TRACK

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *