Menu Zamknij

W Sobotę 25 Maja Możesz Otrzymać $500 Od Założycieli FAST TRACK…

Początkiem maja został opublikowany na tym blogu artykuł pt. Pierwsze Wydarzenie FAST TRACK w Łodzi JUŻ w MAJU 2019! mówiący o wydarzeniu stacjonarnym, które będzie miało miejsce w Łodzi już w najbliższą sobotę 25 maja 2019.

Im bliżej wydarzenia, tym więcej szczegółów wyjawia powoli firma, założyciele…

Na przykład w ostatnich dniach, został opublikowany na Facebooku ten post przez jednego z założycieli z informacją o tym, kto będzie prowadził to wydarzenie:

Dzisiaj mamy kolejną informację, co będzie można uzyskać uczestnicząc w wydarzeniu FAST TRACK i tak, jak możesz zauważyć – jako uczestnik wydarzenia (które jest bezpłatne – wstęp wolny), możesz jako jedna z kilku osób otrzymać nagrodę nawet w wysokości 500 FTD (czyli $500) w postaci pakietów edukacyjnych na platformie FAST TRACK.
Czyli jeśli będziesz jedną z osób, które otrzymają tę nagrodę – będziesz mieć możliwość przetestowania na „własnej skórze” wiedzy zawartej na platformie, jak również rozwiązań zarobkowych.

…jeśli jesteś spostrzegawczą osobą, to zapewne dostrzegłeś/aś na powyższym plakacie już jedną z zmian, które firma wkrótce wprowadzi na platformie – czyli zmienia się waluta wewnętrzna/rozliczeniowa z IED na FTD (czyli Fast Track Dollar), a co jeszcze nowego firma przygotowała dla użytkowników FAST TRACK itd., oczywiście będzie można usłyszeć na sobotnim wydarzeniu.

Przydatny artykuł? Polub go i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *